- Diskotéka pro každou příležitost -

DISKOTÉKY - DANCE PARTY - HUDBA PRO SOUKROMÉ OSLAVY - SVATEBNÍ HOSTINY- KARNEVALY - SILVESTROVSKÉ OSLAVY ...

Služby DJ Leo Foxe

Hudební produkce, které zajišťuje zkušený diskžokej DJ Leo Fox Dobruška, běžně v okresech Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Hradec Králové a Trutnov, případně taky v okresech Jičín, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Svitavy a Chrudim:
DISKOTÉKY,  DANCE PÁRTY,  DISKOTÉKY 80.- 90. LET:  pro provozovatelé hotelů, restaurací, vináren, klubů, sálů, a pro tělovýchovné organizace apod.
 
SPECIÁLNÍ POŘADY:  široký repertoár DJ Leo Foxe zahraničních i domácích interpretů (disko, pop i rock od 70 let až po současnost, domácí i zahraniční hudební ikony od 50. let až po současnost, české lidovky a hospodské písně, české i americké Country & Western, latino, reggae, atd.) umožňují vytvoření hudební produkce na míru nejrůznějším skupinám účastníků (věkově, dle zaměření, a nebo pro pokročilé tanečníky).
V nabídce je zejména pořad: „Trsanda při deskách" ve 4 základních variantách dle využití:
-         Taneční zábavy pro starší a pokročilé
-         Silvestrovské pořady pro střední generaci
-         Hudba pro soukromé oslavy
-         Hudba pro svatební hostiny  - viz: http://svatebni-dj-leo-fox.webnode.cz
 
HUDBA NA SOUKROMÉ OSLAVY: Bude-li soukromá osoba pořádat větší oslavu, např. oslavu padesátin v pronajatém sále, hospodě, nebo na zahradě, a nebo bude-li pořádat větší grilování, a nebo na svatební hostině v sále, restauraci, či na zahradě, může Vám DJ Leo Fox zahrát v duchu „Trsandy“, nebo ryze ve zvoleném stylu (klasický tanec, diskotéka, country, nebo třeba i ve stylu harmonikáře).
Nabídka platí i pro firemní oslavy pro zaměstnance.
LF21.jpg
LF22.jpg
LF23.jpg
OZVUČENÍ AKCÍ, KONFERENCÍ: Výkonná aparatura umožňuje ozvučení prostorných sálů, sokoloven, divadel, kongresových sálů a podobně, a ozvučení akcí v exteriérech (na hřištích, stadionech, náměstích apod.). Toto ozvučení je vhodné zejména pro mluvené slovo až dvou řečníků na pódiu (jevišti) současně (dva mikrofony ve stojanech) + jeden mikrofon pro potřeby zvukaře (DJ Leo Fox se může chvílemi a nebo v průběhu celé akce ujmout role konferenciéra). Součástí ozvučení jsou i možnosti reprodukované hudby z různých nosičů pro okamžiky přestávek řečníků, nebo pro atmosféru celé akce, přehrání znělky, nebo hymny, doprovodné hudby pro mažoretky nebo profesionální taneční skupiny a dalších umělců (kouzelník apod.), poslechu reklamy sponzora akce atd. Též je možnost pokračovat po akci s reprodukovaným hudebním provozem pro volnou zábavu (poslechovou, nebo taneční diskotékou).
Zvukové a hudební vstupy  (doprovod vystupujících umělců, artistů apod.) lze přehrát z CD nosičů a z MP3. Při sjednávání zakázky lze domluvit i z gramofonových desek, audio kazet, nebo i z magnetofonového pásku.
Ozvučení DJ Leo Foxem není vhodné pro ozvučení koncertu hudební skupiny, nebo mnohačlenného pěveckého sboru. Užitečné může být například i pro regionální politické mítinky (předvolební politické mítinky).
LF24.jpg
leoZapati3.jpg
R e k l a m a :
Kontakt :

DJ Leo Fox
Dobruška
okres Rychnov nad Kněžnou
Královéhradecký kraj

​leo.fox@email.cz

+420  606 950 475Působnost:
nejčastěji
příležitostně
LFmapkaBL M.jpg
Centrum registrace stránek
Surf.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one